AKCE od 14.10.2023 - 31.10.2023

Uzdravme se sami II

Kniha Uzdravme se sami II je již připravena k tisku.

Uzdravme se sami II není jen přepracované a doplněné vydání, ale má i novou formu (Otázky a Odpovědi na témata, která vás nejvíce zajímají). K dostání bude 20.9.2019.

 

UZDRAVME SE SAMI (2011)

UPOZORNĚNÍ:

KNIHA "UZDRAVME SE SAMI (první vydání v roce 2011" BYLA ZCELA VYPRODÁNA. DOTISK SE NEPLÁNUJE, PROTOŽE SE PRO VELKÝ ZÁJEM NYNÍ dOKONČUJE II. VYDÁNÍ, KTERÉ BUDE DOPLNĚNO O NOVÉ POZNATKY A ZKUŠENOSTI Z PRAXE AUTORA. 

Publikace zaujme již na první pohled svým zářivým obalem. Alternativní terapeut, poradce pro výživu a fitness, lektor, motivační kouč, moderátor a spisovatel Michael Moder se v knize vyjadřuje nejen k civilizačním onemocněním, která nás sužují, ale zamýšlí se hlavně nad jejich příčinou. Nabádá čtenáře k zamyšlení nad souvislostmi vedoucími následně ke vzniku onemocnění a zdravotních problémů.

Před čtením knihy dejte na radu samotného autora a „své ego zavřete do skříně“! Michael Moder v mnoha myšlenkách sáhne hluboko do čtenářových slabin a jeho třinácté komnaty, což může působit "depresivně".
V knize najde čtenář velké množství informací a souvislostí, které mu pomohou pochopit nejen příčinu nemocí, ale i problémů ve vztazích, v práci a podobně. Knihu lze považovat za "slabikář" pro dospělé. Slabikář, ve kterém se dospělí "učí číst" sami v sobě.

„Na knize velmi hodnotím, že promlouvá k českým čtenářům, kteří měli doposud možnost číst o těchto tématech většinou od zahraničních autorů“ napsala nám jedna čtenářka. A dodala:“pan Moder mluví cíleně k nám, k lidem. Čtenář se tak může lépe ztotožnit s autorovými myšlenkami. Konečně máme "našeho" vlastního autora, který nemá strach vyjádřit se k dnešnímu světu. Doporučuji číst knihu pomalu a k jednotlivým částem se opakovaně vracet, dělat si poznámky, debatovat o knize. Musím říct jen DĚKUJI a DOPORUČUJI všem!“ (Citace z emailu naší čtenářky Lenky H..)

Kniha vznikla na podkladu stejnojmenného televizního pořadu, který má více než 50 dílů a které můžete shlédnout na Youtube na této adrese: www.youtube.com/michaelmoder.

Máte-li zájem o besedu na dané téma, nebo o kontakt s autorem, napište přímo autorovi na Facebook: www.facebook.com/michaelmoderspisovatel nebo na email: info@michaelmoder.com